Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
İşte FETÖ'nün 3. Ana Jet Üs Komutanlığı yapılanması      Konya Büyükşehir'den Akşehir'e yeni kanalizasyon hattı      İsmail Heniyye: Ne siyonist düşmanla tarihi uzlaşıya evet deriz, ne de onu tanımaya      Çelikkayalar Karatay'daki ilk mağazasını yeniledi      Konya’daki FETÖ davasında MAK timinde görevli 31 sanık yargılanıyor      ABD'nin tavsiyesiyle terör örgütü YPG ismini değiştirdi      'Türkiye Güvenli Trafik Denetimi-3' uygulaması      Erdoğan'dan Körfez ülkelerine kritik ziyaret      Konya'da yoldan çıkan otomobil evin bahçesine girdi      "Toprağın en büyük düşmanı anız yakmak"      "Hava"yı seçen işsiz kalmayacak      Özselek'ten Konya firmalarına tebrik      Konyaspor taraftarının kupadaki tribünü belli oldu      Konya'da FETÖ'nün askeri yapılanması davası sürüyor!      Terör devleti İsrail, namaz kılan Müslümanlara saldırdı      Beşiktaş-Konyaspor maçının biletleri satışa çıkıyor      Yaz Okulu öğrencileri Silifke kampını verimli geçirdi      Konya'da Mescid-i Aksa protestosu!      Erdoğan'dan Karatay Şehir Hastanesi açıklaması!      Çatalhöyük'te yuvarlak masa toplantısı!     

Konyaspor evinde Gaziantep'i ağırlıyor!

21.04.2017
  
 
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 Atiker Konyaspor-Gaziantepspor (Konya Büyükşehir Belediye)

20.00 Kardemir Karabükspor-Kasımpaşa (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

Yarın:

13.30 Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir (Çaykur Didi)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Osmanlıspor (Bahçeşehir Okulları Arena)

19.00 Antalyaspor-Trabzonspor (Antalya)

19.00 Gençlerbirliği-Kayserispor (Ankara 19 Mayıs)

23 Nisan Pazar:

13.30 Akhisar Belediyespor-Bursaspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom Arena)

24 Nisan Pazartesi:

20.00 Beşiktaş-Adanaspor (Vodafone Arena)



- TFF 1. Lig



Yarın:

16.00 Göztepe-Adana Demirspor (Bornova)

18.30 Giresunspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Giresun Atatürk)

23 Nisan Pazar:

13.00 Boluspor-Bandırmaspor (Bolu Atatürk)

13.00 Ümraniyespor-Mersin İdmanyurdu (Ümraniye Belediye)

16.00 Eskişehirspor-Sivasspor (Yeni Eskişehir)

16.00 Elazığspor-Samsunspor (Elazığ Atatürk)

24 Nisan Pazartesi:

17.00 Balıkesirspor-Altınordu (Balıkesir Atatürk)

18.30 Manisaspor-Denizlispor (Manisa 19 Mayıs)

19.30 Şanlıurfaspor-Büyükşehir Gaziantepspor (Şanlıurfa GAP Arena)



- Spor Toto 2. Lig



Beyaz Grup

23 Nisan Pazar:

15.30 Bucaspor-Zonguldak Kömürspor (Yeni Buca)

15.30 Sivas Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

15.30 Kahramanmaraşspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.30 Hacettepe-Amed Sportif Faaliyetler (Ankara 19 Mayıs)

15.30 Fethiyespor-Keçiörengücü (Fethiye İlçe)

15.30 Fatih Karagümrük-Anadolu Üsküdar 1908 (Vefa)

15.30 Ofspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Of İlçe)

15.30 Kocaeli Birlikspor-İstanbulspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

15.30 Pendikspor-Konya Anadolu Selçukspor (Pendik)



Kırmızı Grup

23 Nisan Pazar:

15.30 Aydınspor 1923-BUGSAŞ Spor (Adnan Menderes)

15.30 İnegölspor-Etimesgut Belediyespor (İnegöl İlçe)

15.30 Niğde Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Niğde 5 Şubat)

15.30 Tokatspor-Sarıyer (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.30 Kayseri Erciyesspor-MKE Ankaragücü (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

15.30 Hatayspor-Tuzlaspor (Antakya Atatürk)

15.30 Kırklarelispor-Menemen Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.30 Karşıyaka-1461 Trabzon (İzmir Atatürk)

15.30 Gümüşhanespor-Eyüpspor (Gümüşhane Yenişehir)



- Spor Toto 3. Lig



1. Grup

23 Nisan Pazar:

15.30 Erzin Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Erzin İlçe)

15.30 Cizrespor-Manavgatspor (Cizre İlçe)

15.30 Ankara Demirspor-Kütahyaspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.30 Tekirdağspor-Karacabey Birlikspor (Namık Kemal)

15.30 Gölcükspor-Bayburt Grup Özel İdare (Gölcük)

15.30 Anagold 24 Erzincanspor-Kocaelispor (Erzincan 13 Şubat)

15.30 Beylerbeyi-Kartalspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.30 Sancaktepe Belediyespor-Altay (Sancaktepe 15 Temmuz)

15.30 Kozan Belediyespor-Çorum Belediyespor (İsmet Atlı)



2. Grup

23 Nisan Pazar:

15.30 Derincespor-Pazarspor (İzmit İsmetpaşa)

15.30 Çatalcaspor-Düzcespor (Ziya Altınoğlu)

15.30 Batman Petrolspor-Yomraspor (Batman 16 Mayıs)

15.30 Silivrispor-Türk Metal Kırıkkalespor (Silivri)

15.30 Halide Edip Adıvarspor-Tire 1922 (Bahçelievler İl Özel İdare)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Erbaaspor (Mümin Özkasap)

15.30 Dardanelspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Çanakkale 18 Mart)

15.30 Yeşil Bursa-Dersimspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.30 Kemerspor 2003-Kırıkhanspor (Dr. Fehmi Öncel)



3. Grup

23 Nisan Pazar:

15.00 Diyarbekirspor-Orduspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.30 Tarsus İdmanyurdu-Orhangazispor (Tarsus İlçe)

15.30 12 Bingölspor-Darıca Gençlerbirliği (Bingöl Şehir)

15.30 Muğlaspor-Sakaryaspor (Muğla Atatürk)

15.30 Ankara Adliyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.30 Bayrampaşa-Denizli Futbol A Spor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.30 Maltepespor-Payasspor (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Elaziz Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.30 Bergama Belediyespor-Afjet Afyonspor (Bergama 14 Eylül)
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Spor
» Konyaspor taraftarının
» Beşiktaş-Konyaspor maç
»  Ferhat Öztorun: En iyi
» Konyaspor'dan kombine aç
» Atiker Konyaspor hazırl
» İşte Konyaspor'un hazı
» Taraftarı agresif Konyas
» Mustafa Reşit Akçay: Ö
» Konyaspor'un yeni isimler
» Atiker Konyaspor'da local
» Rangelov'un yeni takımı
» Atiker Konyaspor Avustury
» Konyaspor Başkanı Ahmet
» Konyaspor Mevlana Meydan
» Atiker Konyaspor’un Erz
»  Atiker Konyaspor Kayseri
» Konyaspor turnuvaya katı
»  Mustafa Reşit Akçay il
» Konyaspor'da Jagos Vukovi
» Konya'daki şampiyona son
» Konyaspor'un yeni transfe
» Süper Lig'de fikstür ç
» Konya'daki şampiyonada T
» Wilfred Moke, Konyaspor'd
» Anadolu Selçukspor’dan
» Ahmet Şan'dan transfer a
» Konyaspor kuvvet çalış
» Mustafa Reşit Akçay'dan
» Türkiye Motodrag şampiy
» Ahmet Şan'dan flaş Vuko
» Konya'da şairler ve şii
» Konyaspor'un yeni isimler
» Futbolda yeni sezonun pro
»  Atiker Konyaspor'un Erzu
» Konya'da istihdam garanti
»  Motosiklet tutkunları K
» Türkiye yarı finalde
» Konyaspor'dan 6 hazırlı
» Imoh Ezekiel Konyaspor'da
» Konyaspor'dan Vukovic aç
» Konya'da motodrag heyecan
» Ahmet Şan'dan transfer m
» Imoh Ezekiel, Konya'ya ge
» 58. Uluslararası Akşehi
» Konyaspor’dan coşkulu
» Resmen açıklandı! Beş
» Dünya şampiyonuna Beyş
» Mustafa Reşit Akçay: De
» Konyaspor'un ilgilendiği
» Konyaspor'un Rodallega is
» Atiker Konyaspor'un Yusuf
» Konyaspor kutlamaları Bu
» Süper Kupa maçının ta
» Konyaspor altyapısı iç
» Konya'daki şampiyona ba
»  Konya'daki dev organizas
»  Yaz futbol okulu açıl
»  Barry Douglas Konyaspor'
»  Konya'da dev organizasyo
» Konya'dan Samsunspor'a ik
» Tekvandonun Konyalı "alt
» Dünya şampiyonu Zeliha'
» Atiker Konyaspor'da alt y
» Aykut Kocaman'dan Konyasp
» Konya dev şampiyonaya ev
» Mustafa Reşit Akçay'dan
» Beşiktaş-Konyaspor fina
» "Milli takımdan dışlan
» Konyaspor kupa şampiyonl
» Konyaspor'dan iki imza bi
» Anadolu Selçukspor'dan K
» Abdou Razack Traore: Kony
» Alpay Özalan'ın istedi
» İşte Konyaspor'un peşi
» Selçuklu'da yaz okullar
» Atiker Konyaspor orta sah
» Mehmet Uslu Konyaspor'dan
» Konyaspor için Salih Uç
»  Kibong Mbamba TFF 1.Lig'
» Futbolda transfer dönemi
» Aykut Kocaman, Konya'dan
» Futbolda transfer dönemi
»  Mehmet Uslu'ya talip var
» Konyaspor iftarda buluşt
» "Bu kupayı tüm Konya ha
» Atiker Konyaspor genç ye
»  Akçay: Nokta transfer y
» Konyaspor'un bayrağı İ
» Ali Dere'nin yeni takım
»  Mustafa Reşit Akçay,
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com