Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Rumi'nin insanlığa açık kapısı; Mevlana Türbesi      Engelli Ümmühan okuma azmiyle örnek oluyor      "Mevlana, Konya'nın şehirleşmesine büyük katkıda bulunmuştur"      FETÖ sabıkası olmayan öğrencileri aktif kullanıyor      Türkiye sınırına yakın bölgelerde barikat oluşturuldu      Başkan Altay’dan taziye mesajı      Hasan Angı: Üreten bir toplum olmak zorundayız      İçişleri Bakanı Soylu: Dağlarda toplam 700 terörist kaldı      Antalya Emniyet Müdür Yardımcısı Karaaslan Akşehir'de toprağa verildi      SOBE açılıyor      Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kudüs'teki İslam mirasının izlerini silemeyeceksiniz      Atiker Konyaspor Kasımpaşa maçına hazır      Varank: Yetkinlik ve dijital dönüşüm merkezlerinin sayısı artacak      Afrin'de 1 askerimiz şehit oldu      Konyalı iş adamı Nuri Odacı vefat etti      24 milyon metrekare arazi ekonomiye kazandırılacak      Bakan Kurum: 2023 yılına kadar tamamlanacak!      Karacak Dağı’nı vuran Türkiye tarihte bir ilke imza attı      Konya'da aydınlatma direklerine çarpan tır mezarlığa devrildi      Sincar harekatında 30 hedef vuruldu! TSK'nın en derin harekatı     

Hasan Angı: Geleceği dizayn etmemiz gerekiyor

11.10.2018
  
 
AK Parti Selçuklu İlçe Teşkilatı’nın 71.Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.Teşkilat üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği program Selçuklu Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirildi.

Programa Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı Ak Parti İl ve İlçe Yöneticileri, Selçuklu Belediyesi Meclis Üyeleri, Mahalle Temsilcileri, sandık başkanları ve partililer katıldı.     
 
Türkiye’nin son yıllardaki büyüme hızının ve güçlenmesinin önüne geçmeye çalışan küresel güçlerin güncel saldırıları karşısında milli birlik ve beraberliğin önemine değinen Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, kaynakların verimli kullanılması, üretime dayalı ekonominin ön plana çıkarılması ile tüm olumsuzlukların çözüleceğini vurguladı.

Özer konuşmasına şöyle devam etti;

“Dövizdeki dalgalanmalar, faiz artışları, fiyat artışları, enflasyon gibi ekonomimizi ve gündelik hayatımızı olumsuz etkileyen bir takım gelişmeler yaşadık. Aslında uzun zamandır unuttuğumuz bu ekonomik terimler tekrar gündemimizi oluşturan maddeler haline geldi. Bu durumu Türkiye’nin son yıllardaki büyümesinin ve güçlenmesinin önüne geçmeye çalışan küresel güçlerin ülkemiz üzerindeki güncel saldırıları olarak da yorumlayabiliriz. Türkiye olarak içerisinde bulunduğumuz ekonomik zorlukları aşmak için hem küresel güçlerle mücadele etmeli, hem de bir takım alışkanlıklarımızı değiştirmeliyiz. Özellikle kaynaklarımızı verimlilik esasımıza göre kullanmaya gayret etmeli, üretime dayalı ekonomiyi ön plana çıkarmalıyız. Bireysel olarak özel sektörde, kamuda her alanda israftan uzaklaşmalıyız. Bu hususlarla ilgili hükümetimiz önemli tedbirler almaktadır. Bunlardan bir kısmı uygulanmakta, bir kısmı da önümüzdeki süreçte uygulamaya devam edilecek. Önemli girişimlerde bulunuldu ve olumlu neticeler almaya başladık. Bizler inanıyoruz ki, bugüne kadar bir çok zorlukların üzerinden geldiğimiz gibi milli birlik ve beraberlik içerisinde her türlü olumsuzluğun üzerinden geleceğiz”  
Konya belediyelerinin yerel yönetimler bazında insan odaklı çalışmalarına dikkat çeken Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, memnuniyetin en yüksek seviyede tutulduğu hizmet anlayışındaki en güzel örnekleri yaşadıklarını ifade etti.

Özer, “Selçuklu ilçemiz her yıl ortalama 20 bin nüfusu artan büyük bir ilçemiz. Dolayısıyla nüfusla beraber ihtiyaçlarda sürekli artmaktadır. Konya’daki belediyelerimiz de artan bu ihtiyaçları karşılamak adına her türlü hizmeti başarıyla yerine getiriyor. Bugünlerde çok güzel hizmetlerin açılışları yapılıyor. Her gün farklı bir hizmetin sunulmasında yoğun bir gündemi takip ediyoruz. Dolayısıyla bütün zorluklara rağmen ilçemizde hizmet fırtınası artarak devam ediyor. Bizlerde bu hizmetleri büyük bir memnuniyetle takdir ediyoruz" dedi. 
 
Programda Selçuklu Belediye tarafından tamamlanan projeleri slayt sunumu eşliğinde anlatan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, " Kosova Mahalle Konağımız ve Tatköy Sosyal Tesisimiz tamamlandı. Tepekent Çarşı, Ticaret Merkezi ve Hizmet yerleri de tamamlandı. Selçuk Dini Yüksek İhtisas Merkezi Misafirhanesi tamamlandı ve geçtiğimiz hafta açılışı yaptık. 10 adet temizlik aracının alımını yaptık. Bu araçlarımızın da hizmete girmesiyle birlikte 23 aracımızla temizlik çalışmalarını yürütüyoruz" dedi. 
 
Selçuklu Belediyesi'nin eğitime desteğinin spor yatırımlarıyla da sürdüğünü ifade eden Başkan Pekyatırmacı 4 okula kazandırılacak olan ve 8 milyon 480 bin TL 'ye mal olacak spor salonlarında yapım çalışmalarının sürdüğünü ayrıca mahallelere kazandırılacak 55 adet suni çim sahanın da yapımının devam ettiğini ifade etti.

Pekyatırmacı," Selçuk Üniversitesi Kampüsü karşısında 1000 kişilik öğrenci yurdu inşaatımız çok hızlı bir şekilde devam ediyor. Ekim ayı sonu veya Kasım Ayı ortaları itibariyle inşaat faaliyetlerini tamamlayıp 2. döneme bu yurtlarımızı eğitime hazır hale getirmeyi planlıyoruz. Ayrıca Mahmut Sami Ramazanoğlu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip  Ortaokulu'nun ek binaları ve spor tesisleriyle ilgili de inşaatımızda hızla devam ediyor" dedi.
 
Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı’da konuşmasında Ak Partinin kuruluşundan itibaren hem hükümet olarak hem de yerel yönetimlerde hayal edilebilecek binlerce hizmetin sunulmasında etkin rol oynadığını dile getirdi.

Angı, “Teşkilatlarımızın kuruluşundan bu yana uzun yıllar hem iktidarda hem yerel yönetimlerde başarılı olacağımıza inanmayan siyasilere karşı hamdolsun merkezi hükümetle beraber yerel yönetimlerimizin başarıları apaçık ortadadır. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan sadece Türkiye’de değil tüm dünyada ilgiyle izlenen bir lider olmuştur. Tüm mazlum coğrafyanın umudu olduk. Dünyanın hasret olduğu adalet, hakkaniyet ve mazlumların umudunu şu anda Türkiye temsil ediyor. Bu ülkeyi çok daha iyi noktalara taşımak, emanet olarak aldığımız bu görevleri bizden sonrakilere çok daha iyi bir noktada teslim etmek adına nöbetteyiz. İster sandık yönetimleri, mahalle yönetimleri, ister ana kademeler, kadın ve gençlik kollarında görev alıyor olalım. Görevimizi en iyi şekilde yapmak için çalışmalıyız" dedi.
 
Yaklaşan yerel seçim süreciyle ilgili açıklamalarda da bulunan Angı;"Yerel seçimlere doğru yürüyoruz. Saha çalışmalarımızın içerisindeyiz.  Bu çerçevede şehrimizdeki tüm ilçelerimizle beraber büyükşehrimizde de en güzel şekilde seçimleri yöneteceğiz inşallah. Hemşehrilemizin büyük destekleriyle 31 ilçemizde ve büyükşehrimizde Ak Partili belediyelerimiz ülkemizi 2023, 2053 hedeflerine doğru taşırken, bu temel taşların üzerinde geleceği dizayn etmemiz gerekiyor.  ” dedi. 
 
Programın sonunda teşkilat çalışmalarında özveriyle gayret gösteren teşkilat üyelerine plaket takdiminde bulunuldu. 
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
»  Hasan Angı: Üreten bir
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Erdoğan: Fırat'ın doğ
»  AK Parti'ye 32 bin adayl
»  Başkan Altay: Hedefimiz
»  Kalaycı medyanın soru
» MHP Genel Başkanı Bahç
» Gülay Samancı: Boş bir
» Bütçe mesaisi başlıyo
» "Sanal ortamda da bir gen
» 'Tek başımıza Türkiye
» Raylı ulaşım sistemler
» AK Parti 14 ilin daha ada
» Güney Amerika'dan dönü
» Ahmet Sorgun TBMM Genel K
»  94 ruhu ile 2023
» Hasan Angı: Hedef 31 il
» AK Partili Mahir Ünal'da
» Uğur İbrahim Altay: Gec
» Leyla Şahin Usta: Konya'
» Bakan Kurum: "Sıfır at
»  Yerel seçimlerde adayl
» Konya'da AK Parti'nin 7 i
»  Yerel seçimlerde aday a
» Çevrenin korunmasına y
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Uzun yıllar Konya'da gö
» Okullarda yeni dönem ba
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Rektör Özçelik’ten
» Adaylar seçim takvimini
» AK Parti 9 büyükşehir,
»  AK Parti'nin açıklanan
» Konya açıklanıyor! Ba
» Ömer Şahin: Hizmet ve g
» ‘Kadına şiddet kırm
»  Cumhur İttifakı ile CH
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti'nin belediye ba
» Karabük'e Konyalı başk
» İstanbul, Ankara, İzmir
» MHP Genel Başkanı Bahç
»  AK Parti Genel Merkezi u
» Sıfırdan ittifak
» "Şehirlerimizin 50 yıl
» TOBB ve meslek kuruluşla
» TÜSİAR Seydişehirliler
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Gökhan Tozoğlu: Konya
» Erdoğan: Bu karar bizi b
» Erdoğan adaylar için ta
» İşte listedeki isimler!
» Adalet Bakanı Gül: Ceza
» Bakan Kurum'dan plastik p
»  AK Parti'de temayül yok
»  Rektör Özçelik, STM
» Hasan Angı açıkladı!
» Bakan Murat Kurum: "Dere
» AK Parti teşkilatına ha
» Konyalı iş adamı Karat
»  İşte Konya'da belediye
» AK Parti'den yerel seçim
» İyi Parti Konya İl Baş
» Cumhurbaşkanı Erdoğan,
» Bakan Kurum: "Yüksek bin
» Hasan Kılca Karatay Bele
» Erdoğan: Üç dönem ba
» AK Parti'den kritik 'af'
» AK Parti'de aday adaylı
»  AK Parti'de aday adaylı
»  AK Parti’de son gün
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
»  Başkan Erdoğan: 7 şeh
» Meclis'in yoğun mesaisi!
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Veli Tolu Karatay Belediy
» Trump’la masada 7 günd
» Cumhurbaşkanı Yardımc
» AK Parti'den bir ilke imz
» AK Parti 18 Kasım'da top
» CHP'li Öztürk Yılmaz:
» Kritik tarih! 18 Kasım'd
» "Konya davanın kalesi ve
» "Gençler siyasette risk
» AK Parti'de başvurular b
» Ak Parti'de temayül yokl
» Mustafa Kalaycı Konya me
»  AK Parti'de 79 belediye
»  "AK Parti 16 yılda 13 s
»  AK Parti'de yerel seçim
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com