Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Motodrag sezonu Konya'da tamamlanacak      Konya'da FETÖ/PDY operasyonu! 3 muvazzaf asker ile bir eski polis gözaltına alındı      Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yargıda yasa dışı örgütlenmelere izin vermeyeceğiz      Rektör Özçelik’ten TEKNOFEST’te başarı gösteren takımlara plaket      Söylentisi bile yetti! ‘Fiyatlar gevşemeye başladı’      Hayvancılık desteklemelerinde değişiklik      Kanser taramada Konya pilot il seçildi      Beyşehir'in 11 mahallesine düğün salonu      Konya'nın da aralarında bulunduğu 4 ilde FETÖ operasyonu      Erdoğan'dan EYT açıklaması: Erken emekliliği tasvip etmiyoruz      160 kişilik yatılı hafızlık kız Kur’an kursu için imzalar atıldı      Selçuklu'da eğitime okul desteği!      Konyaspor'un Ziraat Türkiye Kupasındaki rakibi Kahramanmaraşspor oldu      Konya'da oğluyla görüştürülmeyen babanın öğretmeni tehdit ettiği iddiası      Başkan Altay: Gençliği imar etmek önceliğimiz olmalı      Konya ve çevresine toz taşınımı uyarısı      Konya'da kalp krizi geçiren sürücünün kaza anı güvenlik kamerasında      Trafik Kanunuyla ilgili teklif kabul edildi      Şırnak'ta öldürülen 2 terörist 27 şehidimizin katili çıktı      Cumhurbaşkanlığı'na kritik atama     

Ak Parti Selçuklu’da 70. danışma meclisi toplandı

09.08.2018
  
 
AK Parti Selçuklu İlçe Teşkilatı’nın 70.Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.

Teşkilat üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği program Selçuklu Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirildi. Programa Ak Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı Ak Parti İl ve İlçe Yöneticileri, Selçuklu Belediyesi Meclis Üyeleri, Mahalle Temsilcileri ve partililer katıldı.     
 
Ak Parti Selçuklu İlçe Teşkilatı tarafından 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler için gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgiler paylaşan Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, çalışmalarından dolayı yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, kadın, gençlik kolları ve mahalle temsilcilerine teşekkür etti. 
 
Dış gündemle ilgili değerlendirmelerde de bulunan Özer, Türkiye'nin dünya insanlığı için bir diriliş ve umut ışığı olduğunu ifade etti.

Özer, " "Uluslararası kuralların geçerli olmadığı sadece güçlünün haklı sayıldığı bir dünya düzenini yaşıyoruz. Bu yeni dünya düzeninin baş aktörü hepimizin malumu olduğu üzere Amerika Birleşik Devletleri'dir. Dolaysıyla içinde bulunduğumuz dünya artık uluslararası kuralların değil, sadece güç ve gücün ön planda olduğu bir dünya haline dönüşüyor.  Bizlerde Türkiye olarak bu dünyada yer edinmemiz ve var olabilmemiz gerekiyorsa daha güçlü olmamız gerekiyor. 24 Haziran seçimlerinde koalisyon hükümetlerinin belirsizliğinden uzaklaştık ve  Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle daha pratik ve daha hızlı hareket eden Türkiye ile geleceğe doğru adımlarımızı atmaya başladık. Daha güçlü bir Türkiye için Ak Parti ailesinin mensupları olarak bundan sonra da bundan önce olduğu gibi Türkiye'nin hedeflerine ulaşması için elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz" dedi.
 
Türkiye'yi  itibarsızlaştırmak ve kaos ortamına sokmak için yılbaşından bu yana oynanan baskı ve algı operasyonlarının güçlü bir şekilde halen sürdürülmek istendiğin ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı," Sayın Cumhurbaşkanımız bu oyunu bozmak için Sayın Devlet Bahçeli ile birlikte 24 Haziran seçim kararını aldı. Bu seçim yapılmamış olmasaydı belki bugün çok daha farklı durumda olacaktık. Seçim yapılmış olmasına rağmen görüyoruz ki hala bu baskılar devam ediyor. Ekonomi üzerinde oynanan oyunlar, döviz ile yapılmak istenen ekonomiyi itibarsızlaştırma çalışmaları gece gündüz sürüyor. Ama bunlarda başarılı olamayacaklar. Çünkü Türk milleti bunların hepsini görüyor ve bunlara hiç kimse itibar etmiyor. Biz millet olarak birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece bu oyunların hiçbiri geçmişte olduğu gibi şimdi de başarılı olamayacaktır. Bu mücadeleyi en güçlü şekilde sürdürmeye devam edeceğiz ve kazanan yine Türk milleti olacaktır. Buna inancımız tam" dedi.  
Yerel seçim gündemine ilişkin açıklamalarda da bulunan Başkan Pekyatırmacı,"Selçuklu Belediyesi olarak planlanmış ve devam eden pek çok işimiz var. Sosyal hizmetler, eğitim, sağlık, kültür hizmetlerinin yanı sıra fiziki çalışmalarımız belediyemizin organizasyonları ve farklı çalışmaları aynı hızla devam ediyor. Hizmet noktasında bu zamana kadar gösterdiğimiz çalışma azminin daha fazlasını göstermek için gayretle çalışıyoruz.Amacımız yerel seçimlere kadar olan süreyi de en iyi şekilde değerlendirerek seçimlerden en iyi neticeyi almak" dedi.   
 
Danışma Meclislerinin istişare kültürünün en güzel örneklerinden biri olduğunu ifade  eden Ak Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı birlik ve beraberliğin başarıyı getireceğine vurgu yaptı. İç siyasete ilişkin gündemi de değerlendiren Samancı, " Muhalefet partileri iç çekişmenin içinde, birbirleriyle kavgalı ve şuanda daha kongreye götürecek delege sayısının rakamı konusunda uzlaşmış değiller. Bunlar daha imzalarının sayısını dahi net bir şekilde bu millete açıklayacak iradeye sahip olamazken bizler bu milletin hizmetine sahip olmuş büyük bir aileyiz" dedi.
 
Ak Parti Konya Teşkilatı olarak 31 ilçenin tamamında Danışma Meclislerini tamamladıklarını ve hafta sonunda da İl Danışma Meclisini yapacaklarını ifade eden Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı," Hamd ediyoruz ki kutlu bir yolculukta büyük bir liderin takımındayız. Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bu ülke için, bu millet ve bu ümmet için ne kadar kıymetli olduğunu her geçen gün daha da iyi idrak ediyoruz. Şuanda Türkiye yedi düvelle boğuşuyor. Niye? Türkiye şahlanırsa insanlık tarihi farklı bir noktaya gidecek. Buna inanıyoruz. 20 sene öncesine baktığımızdaki bir Türkiye tablosu ile bugünkü   Türkiye tablosu birbirinden çok farklı hale gelmiştir. Dünya 5'ten büyüktür diyebilen bir lider gerçekten dünyanın dikkatini çekmiştir. Dünya artık 5 tane daimi üyenin ne pahasına olursa olsun, ne kadar yanlış olursa olsun veto ettiği ve karar alamayan sistemden durup düşünen, bu kadar da yanlış yapılmaz diyebilen bir hale doğru yürüyor" dedi.
 
Birlik ve beraberliğin teşkilat başarısını getireceğini ifade eden Angı, "Ak Parti Teşkilatları olarak yeni bir seçim başarısı için ön hazırlıkları yapıyoruz.  Yerel seçimlerde çok daha güçlü olmak durumundayız. Bu güç Ak Parti ailesi olarak milletvekilleriyle, belediye başkanlarıyla, meclis üyeleriyle, teşkilatın tüm kademeleriyle ve bu partiye gönül vermiş olan tüm üyelerimizle tek yumruk olmamızla mümkün. Bugün bu ülkemizde yaşanan bazı sıkıntılara karşı bu birlik ve beraberliğimizin ne kadar önemli olduğunu görülüyor. 31 ilçemizde ve Büyükşehirimizde de partimizin başarısı ve en yüksek oyu alması  için hep birlikte çalışmaya gayret göstereceğiz " dedi.  
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Erdoğan'dan EYT açıkla
»  MHP’den çiftçinin te
» "FETÖ ile gerçek anlamd
»  Meclis, Karayolları Tra
»  MHP'den kritik adım: Af
» Erdoğan'dan İş Bankas
» 2023 Eğitim Vizyonu 23 E
»  Yerel seçimlere iki kol
» Erdoğan: Münbiç'te ger
»  Hasan Angı: Ulaşmadı
» Hasan Angı: Geleceği d
» Beyşehir'de Danışma Me
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti Cihanbeyli'de da
» Ahmet Sorgun: Ekonomik bi
» Bahçeli: Uzman çavuşla
» Ak Parti'den ittifak aç
» Erdoğan'dan CHP'ye sert
»  İttifakta hassas çalı
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
» CHP Konya Milletvekili Ab
»  "Bu topraklarda terörü
» İşte Erdoğan’ın Mer
»  Halil Etyemez ve Toru es
» Erdoğan: Hedefimiz Sinca
» TBMM İçtüzüğü deği
»  AK Parti’nin aday krit
» 'Beklenen bahar havası
»  AK Parti Genel Başkan Y
» Erdoğan: PKK'nın Almany
»  AK Parti ile MHP arasın
»  AK Parti’den af teklif
» Orhan Erdem'den Akşehir'
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» "Konya savunma sanayinin
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» "İç tüzük Cumhurbaşk
» Bahçeli: ABD'nin amacı
» Oktay: Geleneği olmayan
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Ak Parti her seçim bölg
»  İdlib mutabakatını d
» AK Partili Özboyacı : B
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti'den "tebdili kı
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  İttifakta tek aday form
» Adnan Menderes idamının
» İdlib için silahsız b
» Abdullah Ağralı: Şehir
»  Erdoğan ile Putin'in "S
» Erdoğan'dan Ermenilere Y
» Erdoğan'dan sert sözler
» Leyla Şahin Usta'dan KON
»  Cumhurbaşkanı Recep Ta
» AK Parti’den ‘tele’
» "Türkiye yeni yönetim s
»  "100 günlük eylem plan
» Hasan Angı: Devir artık
»  Yeni yönetim milat olac
» "Milletimiz yönetimde s
»  MEB eğitim öğretim is
» Erdoğan'dan Ertuğrul Ga
» "Ekonomimiz üzerinden ya
» AK Parti-MHP ittifakı ye
» Cumhurbaşkanlığı Söz
» Ahmet Sorgun: Allah bir k
» Türkiye Cumhurbaşkanı
»  Tahran'daki tarihi zirve
» AK Parti Konya İl Teşk
» Kırgızistan’a 130 ki
»  Özhaseki'den AK Parti'n
» Erdoğan: Kendi para biri
» Erdoğan'dan yargı mensu
»  "Belediye başkanının
» Erdoğan: Kırgızistan i
» "Konya’yı en iyi şeki
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Erdoğan'dan dikkat çeke
» Mevlüt Çavuşoğlu: Kov
» İçişleri Bakanı Soylu
» 'BM'nin talebinin takipç
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
»  TBMM Başkanı Yıldır
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Türk savunma sanayisind
»  MHP'den 8 maddelik af te
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com