Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
İlaca, dövizdeki hareketlilikten kaynaklı zam yok      TBMM Başkanı Binali Yıldırım: Kınıyoruz      Milyonlarca Müslüman hacı oldu! KONTV Haber kutsal topraklarda      "Sınır Kartalları" bayrama görev başında girdi      Afrin’de terörden uzak ilk Kurban Bayramı      Konya'dan Filipinler’e bayram ziyareti      "Konya’yı en iyi şekilde temsil edeceğiz"      Konya'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı      Konya’da geleneksel bayramlaşma programı yapıldı      "Bu zor dönemi fırsata çeviriyoruz"      Bayram tatilindeki kazalarda 69 kişi hayatını kaybetti      MHP Lideri Bahçeli: Zorbalıklara sessiz kalmayacağız      Murat Özaltun, hayvan pazarını ziyaret etti      KONTV Haber kutsal topraklarda! Milyonlarca Müslüman Arafat’ta vakfeye durdu      Bakan Murat Kurum bayrama Konya'da girdi! Birlik mesajı verdi      Bahçeli: Erken seçimi gündeme getirmek doğru değil      Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan terörle mücadele kahramanlarına kutlama      Erdoğan, üs bölgesindeki askerlerin bayramını telefonla kutladı      Bakan Akar ve komuta kademesinden Aktütün'e bayram ziyareti      Devlet iş kapısı olmaya devam ediyor     

Ak Parti Selçuklu’da 70. danışma meclisi toplandı

09.08.2018
  
 
AK Parti Selçuklu İlçe Teşkilatı’nın 70.Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.

Teşkilat üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği program Selçuklu Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirildi. Programa Ak Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı Ak Parti İl ve İlçe Yöneticileri, Selçuklu Belediyesi Meclis Üyeleri, Mahalle Temsilcileri ve partililer katıldı.     
 
Ak Parti Selçuklu İlçe Teşkilatı tarafından 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler için gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgiler paylaşan Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, çalışmalarından dolayı yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, kadın, gençlik kolları ve mahalle temsilcilerine teşekkür etti. 
 
Dış gündemle ilgili değerlendirmelerde de bulunan Özer, Türkiye'nin dünya insanlığı için bir diriliş ve umut ışığı olduğunu ifade etti.

Özer, " "Uluslararası kuralların geçerli olmadığı sadece güçlünün haklı sayıldığı bir dünya düzenini yaşıyoruz. Bu yeni dünya düzeninin baş aktörü hepimizin malumu olduğu üzere Amerika Birleşik Devletleri'dir. Dolaysıyla içinde bulunduğumuz dünya artık uluslararası kuralların değil, sadece güç ve gücün ön planda olduğu bir dünya haline dönüşüyor.  Bizlerde Türkiye olarak bu dünyada yer edinmemiz ve var olabilmemiz gerekiyorsa daha güçlü olmamız gerekiyor. 24 Haziran seçimlerinde koalisyon hükümetlerinin belirsizliğinden uzaklaştık ve  Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle daha pratik ve daha hızlı hareket eden Türkiye ile geleceğe doğru adımlarımızı atmaya başladık. Daha güçlü bir Türkiye için Ak Parti ailesinin mensupları olarak bundan sonra da bundan önce olduğu gibi Türkiye'nin hedeflerine ulaşması için elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz" dedi.
 
Türkiye'yi  itibarsızlaştırmak ve kaos ortamına sokmak için yılbaşından bu yana oynanan baskı ve algı operasyonlarının güçlü bir şekilde halen sürdürülmek istendiğin ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı," Sayın Cumhurbaşkanımız bu oyunu bozmak için Sayın Devlet Bahçeli ile birlikte 24 Haziran seçim kararını aldı. Bu seçim yapılmamış olmasaydı belki bugün çok daha farklı durumda olacaktık. Seçim yapılmış olmasına rağmen görüyoruz ki hala bu baskılar devam ediyor. Ekonomi üzerinde oynanan oyunlar, döviz ile yapılmak istenen ekonomiyi itibarsızlaştırma çalışmaları gece gündüz sürüyor. Ama bunlarda başarılı olamayacaklar. Çünkü Türk milleti bunların hepsini görüyor ve bunlara hiç kimse itibar etmiyor. Biz millet olarak birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece bu oyunların hiçbiri geçmişte olduğu gibi şimdi de başarılı olamayacaktır. Bu mücadeleyi en güçlü şekilde sürdürmeye devam edeceğiz ve kazanan yine Türk milleti olacaktır. Buna inancımız tam" dedi.  
Yerel seçim gündemine ilişkin açıklamalarda da bulunan Başkan Pekyatırmacı,"Selçuklu Belediyesi olarak planlanmış ve devam eden pek çok işimiz var. Sosyal hizmetler, eğitim, sağlık, kültür hizmetlerinin yanı sıra fiziki çalışmalarımız belediyemizin organizasyonları ve farklı çalışmaları aynı hızla devam ediyor. Hizmet noktasında bu zamana kadar gösterdiğimiz çalışma azminin daha fazlasını göstermek için gayretle çalışıyoruz.Amacımız yerel seçimlere kadar olan süreyi de en iyi şekilde değerlendirerek seçimlerden en iyi neticeyi almak" dedi.   
 
Danışma Meclislerinin istişare kültürünün en güzel örneklerinden biri olduğunu ifade  eden Ak Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı birlik ve beraberliğin başarıyı getireceğine vurgu yaptı. İç siyasete ilişkin gündemi de değerlendiren Samancı, " Muhalefet partileri iç çekişmenin içinde, birbirleriyle kavgalı ve şuanda daha kongreye götürecek delege sayısının rakamı konusunda uzlaşmış değiller. Bunlar daha imzalarının sayısını dahi net bir şekilde bu millete açıklayacak iradeye sahip olamazken bizler bu milletin hizmetine sahip olmuş büyük bir aileyiz" dedi.
 
Ak Parti Konya Teşkilatı olarak 31 ilçenin tamamında Danışma Meclislerini tamamladıklarını ve hafta sonunda da İl Danışma Meclisini yapacaklarını ifade eden Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı," Hamd ediyoruz ki kutlu bir yolculukta büyük bir liderin takımındayız. Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bu ülke için, bu millet ve bu ümmet için ne kadar kıymetli olduğunu her geçen gün daha da iyi idrak ediyoruz. Şuanda Türkiye yedi düvelle boğuşuyor. Niye? Türkiye şahlanırsa insanlık tarihi farklı bir noktaya gidecek. Buna inanıyoruz. 20 sene öncesine baktığımızdaki bir Türkiye tablosu ile bugünkü   Türkiye tablosu birbirinden çok farklı hale gelmiştir. Dünya 5'ten büyüktür diyebilen bir lider gerçekten dünyanın dikkatini çekmiştir. Dünya artık 5 tane daimi üyenin ne pahasına olursa olsun, ne kadar yanlış olursa olsun veto ettiği ve karar alamayan sistemden durup düşünen, bu kadar da yanlış yapılmaz diyebilen bir hale doğru yürüyor" dedi.
 
Birlik ve beraberliğin teşkilat başarısını getireceğini ifade eden Angı, "Ak Parti Teşkilatları olarak yeni bir seçim başarısı için ön hazırlıkları yapıyoruz.  Yerel seçimlerde çok daha güçlü olmak durumundayız. Bu güç Ak Parti ailesi olarak milletvekilleriyle, belediye başkanlarıyla, meclis üyeleriyle, teşkilatın tüm kademeleriyle ve bu partiye gönül vermiş olan tüm üyelerimizle tek yumruk olmamızla mümkün. Bugün bu ülkemizde yaşanan bazı sıkıntılara karşı bu birlik ve beraberliğimizin ne kadar önemli olduğunu görülüyor. 31 ilçemizde ve Büyükşehirimizde de partimizin başarısı ve en yüksek oyu alması  için hep birlikte çalışmaya gayret göstereceğiz " dedi.  
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
» TBMM Başkanı Binali Yı
» "Konya’yı en iyi şeki
» "Bu zor dönemi fırsata
» MHP Lideri Bahçeli: Zorb
»  Bahçeli: Erken seçimi
»  Yeni ‘A Takımı’na
»  "Seçimler Mart 2019'da
» ​Sorgun: AK Parti’nin
»  Liderlerin bayram progra
» AK Parti'nin yeni MKYK li
» Başkan Özaltun’dan So
» Erdoğan yeniden AK Parti
» AK Parti'de yeni MYK üye
»  Üye sayısı 11 milyona
» Konya’ya gelen Japon ç
» İsveç seçimleri için
» Fatma Toru, 3 mahallede v
»  Trump'ın F-35 kararın
» Hasan Angı: Bu oyunu hep
» TBMM Başkanı Yıldırı
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Erdoğan: Oyununuzu görd
»  Cumhurbaşkanlığı Sö
»  Binali Yıldırım'dan A
» Çevre ve Şehircilik Bak
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
»  AK Parti, seçim kampın
»  AK Parti Kongresi'ne 52
»  Milletvekili Selman Özb
» Ak Parti Selçuklu’da 7
»  Erdoğan, "teşekkür" z
»  2000 rapor Erdoğan'a su
»  Bakan Albayrak, borcu ol
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Erdoğan: 2019 yerel seç
» Bakan Koca'dan 'Konya Şe
» Bahçeli: 'ABD kırmızı
»  TBMM'deki 4 partiden ort
»  Adalet Bakanı Gül: Tü
»  AK Parti'den ABD'ye tepk
» Özboyacı: Daha güçlü
» Bakanlardan Türkiye Diya
» YSK Başkanı Sadi Güven
»  TBMM Başkanı Yıldır
»  Meclisteki yeter sayıla
»  Türkiye'deki ahşap cam
»  Erdoğan'dan BRICS Zirve
»  AK Parti’de büyük de
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Erdoğan'dan bedelli aç
»  MHP'den 21 gün teklifin
»  TBMM'de 'Konya' gündeml
» Başkan Erdoğan Afrika t
» Bakan Kurum'dan yeni CSO
» Meclis bedelli askerlik i
»  100 günlük eylem plan
»  İşte FETÖ’nün ilk
»  Bahçeli'den Başkent ca
»  Cumhurbaşkanlığı Sö
»  AK Parti'den bedelli ask
» MHP Genel Başkanı Bahç
» Konya milletvekillerine k
»  AK Parti'den flaş açı
»  Erdoğan tek tuşla heps
»  Bedelli askerlik TBMM ba
» AK Partili Turan: Bedelli
» Tahir Akyürek, komisyon
» 24 Haziran sonrası CHP
» AK Parti Konya milletveki
» TBMM Başkanı Yıldırı
»  Erdoğan, belediyelerin
»  Belli oldu! AK Parti: 22
» "Bundan sonra sadece zafe
»  Kılıçdaroğlu'na soğ
»  ABD basını: Trump, Erd
»  Meclis'in 28. başkanı
»  Genelkurmay bakanlığa
»  58 yıl sonra bir ilk! H
»  İçişleri ve Dışişl
»  En çok merak edilen isi
»  Ülke yönetiminde yeni
» Murat Kurum, görevi Mehm
» " Korkuyorlar ama müthi
» Başkan Erdoğan yeni sis
»  Cumhurbaşkanlığı Kü
» AK Parti'nin meclis başk
»  Başbakan Yıldırım, k
» Yeni dönem resmen başl
» Erdoğan, yeni dönem mes
»  İşte Erdoğan’ın yo
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com