Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Irak'ın kuzeyinde 7 terörist etkisiz hale getirildi      YHT kazasında flaş gelişme!      Bayraktar Deniz Kuvvetleri için uçmaya başladı      MEB, "LGS raporu" hazırladı      İçişleri Bakanı Soylu: ABD beslediği adamlarla bizi yıldırabileceğini düşündü      Sanayi üretimi ekimde bir önceki aya göre azaldı      TSK'nın göz bebeği MPT-55, yurt dışına göz kırpıyor      Hafız kızlar Konya'yı gururlandırdı! Çin'deki robot yarışmasında ödül aldılar      Cahit Turhan'dan Konya raylı sistemi açıklaması      Hulusi Akar: Terör örgütünde ciddi kırılmalar meydana geldi      Mevlana'nın "Mesnevi"si 26 dilde hoşgörüye çağırıyor      Bir tıkla zenginlik hedefleyenlerin mesleği: Youtuberlık      Mini Ada’ya 3 bini aşkın kişiden 'geçmiş olsun' ziyareti      Terör örgütü PKK'ya kış darbesi!      Abdurrahman Büyükkörükçü: Günde 50 dakikanı Allah’a ayır      Fatih Çıtlak: Hz. Mevlana’nın sözleri yanlış yorumlanıyor      Meram'da esnafa kira zammı yok      Etyemez: Kangren haline gelen sorunları çözdük      Leyla Şahin Usta: Güzel yarınlar inşa edeceğiz      Konya'daki aday tanıtım toplantısı iptal! Erdoğan tüm ilçeleri aynı anda açıklayacak     

Ak Parti Selçuklu’da 70. danışma meclisi toplandı

09.08.2018
  
 
AK Parti Selçuklu İlçe Teşkilatı’nın 70.Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.

Teşkilat üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği program Selçuklu Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirildi. Programa Ak Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı Ak Parti İl ve İlçe Yöneticileri, Selçuklu Belediyesi Meclis Üyeleri, Mahalle Temsilcileri ve partililer katıldı.     
 
Ak Parti Selçuklu İlçe Teşkilatı tarafından 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler için gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgiler paylaşan Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, çalışmalarından dolayı yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, kadın, gençlik kolları ve mahalle temsilcilerine teşekkür etti. 
 
Dış gündemle ilgili değerlendirmelerde de bulunan Özer, Türkiye'nin dünya insanlığı için bir diriliş ve umut ışığı olduğunu ifade etti.

Özer, " "Uluslararası kuralların geçerli olmadığı sadece güçlünün haklı sayıldığı bir dünya düzenini yaşıyoruz. Bu yeni dünya düzeninin baş aktörü hepimizin malumu olduğu üzere Amerika Birleşik Devletleri'dir. Dolaysıyla içinde bulunduğumuz dünya artık uluslararası kuralların değil, sadece güç ve gücün ön planda olduğu bir dünya haline dönüşüyor.  Bizlerde Türkiye olarak bu dünyada yer edinmemiz ve var olabilmemiz gerekiyorsa daha güçlü olmamız gerekiyor. 24 Haziran seçimlerinde koalisyon hükümetlerinin belirsizliğinden uzaklaştık ve  Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle daha pratik ve daha hızlı hareket eden Türkiye ile geleceğe doğru adımlarımızı atmaya başladık. Daha güçlü bir Türkiye için Ak Parti ailesinin mensupları olarak bundan sonra da bundan önce olduğu gibi Türkiye'nin hedeflerine ulaşması için elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz" dedi.
 
Türkiye'yi  itibarsızlaştırmak ve kaos ortamına sokmak için yılbaşından bu yana oynanan baskı ve algı operasyonlarının güçlü bir şekilde halen sürdürülmek istendiğin ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı," Sayın Cumhurbaşkanımız bu oyunu bozmak için Sayın Devlet Bahçeli ile birlikte 24 Haziran seçim kararını aldı. Bu seçim yapılmamış olmasaydı belki bugün çok daha farklı durumda olacaktık. Seçim yapılmış olmasına rağmen görüyoruz ki hala bu baskılar devam ediyor. Ekonomi üzerinde oynanan oyunlar, döviz ile yapılmak istenen ekonomiyi itibarsızlaştırma çalışmaları gece gündüz sürüyor. Ama bunlarda başarılı olamayacaklar. Çünkü Türk milleti bunların hepsini görüyor ve bunlara hiç kimse itibar etmiyor. Biz millet olarak birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece bu oyunların hiçbiri geçmişte olduğu gibi şimdi de başarılı olamayacaktır. Bu mücadeleyi en güçlü şekilde sürdürmeye devam edeceğiz ve kazanan yine Türk milleti olacaktır. Buna inancımız tam" dedi.  
Yerel seçim gündemine ilişkin açıklamalarda da bulunan Başkan Pekyatırmacı,"Selçuklu Belediyesi olarak planlanmış ve devam eden pek çok işimiz var. Sosyal hizmetler, eğitim, sağlık, kültür hizmetlerinin yanı sıra fiziki çalışmalarımız belediyemizin organizasyonları ve farklı çalışmaları aynı hızla devam ediyor. Hizmet noktasında bu zamana kadar gösterdiğimiz çalışma azminin daha fazlasını göstermek için gayretle çalışıyoruz.Amacımız yerel seçimlere kadar olan süreyi de en iyi şekilde değerlendirerek seçimlerden en iyi neticeyi almak" dedi.   
 
Danışma Meclislerinin istişare kültürünün en güzel örneklerinden biri olduğunu ifade  eden Ak Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı birlik ve beraberliğin başarıyı getireceğine vurgu yaptı. İç siyasete ilişkin gündemi de değerlendiren Samancı, " Muhalefet partileri iç çekişmenin içinde, birbirleriyle kavgalı ve şuanda daha kongreye götürecek delege sayısının rakamı konusunda uzlaşmış değiller. Bunlar daha imzalarının sayısını dahi net bir şekilde bu millete açıklayacak iradeye sahip olamazken bizler bu milletin hizmetine sahip olmuş büyük bir aileyiz" dedi.
 
Ak Parti Konya Teşkilatı olarak 31 ilçenin tamamında Danışma Meclislerini tamamladıklarını ve hafta sonunda da İl Danışma Meclisini yapacaklarını ifade eden Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı," Hamd ediyoruz ki kutlu bir yolculukta büyük bir liderin takımındayız. Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bu ülke için, bu millet ve bu ümmet için ne kadar kıymetli olduğunu her geçen gün daha da iyi idrak ediyoruz. Şuanda Türkiye yedi düvelle boğuşuyor. Niye? Türkiye şahlanırsa insanlık tarihi farklı bir noktaya gidecek. Buna inanıyoruz. 20 sene öncesine baktığımızdaki bir Türkiye tablosu ile bugünkü   Türkiye tablosu birbirinden çok farklı hale gelmiştir. Dünya 5'ten büyüktür diyebilen bir lider gerçekten dünyanın dikkatini çekmiştir. Dünya artık 5 tane daimi üyenin ne pahasına olursa olsun, ne kadar yanlış olursa olsun veto ettiği ve karar alamayan sistemden durup düşünen, bu kadar da yanlış yapılmaz diyebilen bir hale doğru yürüyor" dedi.
 
Birlik ve beraberliğin teşkilat başarısını getireceğini ifade eden Angı, "Ak Parti Teşkilatları olarak yeni bir seçim başarısı için ön hazırlıkları yapıyoruz.  Yerel seçimlerde çok daha güçlü olmak durumundayız. Bu güç Ak Parti ailesi olarak milletvekilleriyle, belediye başkanlarıyla, meclis üyeleriyle, teşkilatın tüm kademeleriyle ve bu partiye gönül vermiş olan tüm üyelerimizle tek yumruk olmamızla mümkün. Bugün bu ülkemizde yaşanan bazı sıkıntılara karşı bu birlik ve beraberliğimizin ne kadar önemli olduğunu görülüyor. 31 ilçemizde ve Büyükşehirimizde de partimizin başarısı ve en yüksek oyu alması  için hep birlikte çalışmaya gayret göstereceğiz " dedi.  
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
»  MEB, "LGS raporu" hazır
» İçişleri Bakanı Soylu
» Etyemez: Kangren haline g
»  Leyla Şahin Usta: Güze
» Konya'daki aday tanıtım
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Leyla Şahin Usta: "Türk
»  Hasan Angı: Üreten bir
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Erdoğan: Fırat'ın doğ
»  AK Parti'ye 32 bin adayl
»  Başkan Altay: Hedefimiz
»  Kalaycı medyanın soru
» MHP Genel Başkanı Bahç
» Gülay Samancı: Boş bir
» Bütçe mesaisi başlıyo
» "Sanal ortamda da bir gen
» 'Tek başımıza Türkiye
» Raylı ulaşım sistemler
» AK Parti 14 ilin daha ada
» Güney Amerika'dan dönü
» Ahmet Sorgun TBMM Genel K
»  94 ruhu ile 2023
» Hasan Angı: Hedef 31 il
» AK Partili Mahir Ünal'da
» Uğur İbrahim Altay: Gec
» Leyla Şahin Usta: Konya'
» Bakan Kurum: "Sıfır at
»  Yerel seçimlerde adayl
» Konya'da AK Parti'nin 7 i
»  Yerel seçimlerde aday a
» Çevrenin korunmasına y
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Uzun yıllar Konya'da gö
» Okullarda yeni dönem ba
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Rektör Özçelik’ten
» Adaylar seçim takvimini
» AK Parti 9 büyükşehir,
»  AK Parti'nin açıklanan
» Konya açıklanıyor! Ba
» Ömer Şahin: Hizmet ve g
» ‘Kadına şiddet kırm
»  Cumhur İttifakı ile CH
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti'nin belediye ba
» Karabük'e Konyalı başk
» İstanbul, Ankara, İzmir
» MHP Genel Başkanı Bahç
»  AK Parti Genel Merkezi u
» Sıfırdan ittifak
» "Şehirlerimizin 50 yıl
» TOBB ve meslek kuruluşla
» TÜSİAR Seydişehirliler
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Gökhan Tozoğlu: Konya
» Erdoğan: Bu karar bizi b
» Erdoğan adaylar için ta
» İşte listedeki isimler!
» Adalet Bakanı Gül: Ceza
» Bakan Kurum'dan plastik p
»  AK Parti'de temayül yok
»  Rektör Özçelik, STM
» Hasan Angı açıkladı!
» Bakan Murat Kurum: "Dere
» AK Parti teşkilatına ha
» Konyalı iş adamı Karat
»  İşte Konya'da belediye
» AK Parti'den yerel seçim
» İyi Parti Konya İl Baş
» Cumhurbaşkanı Erdoğan,
» Bakan Kurum: "Yüksek bin
» Hasan Kılca Karatay Bele
» Erdoğan: Üç dönem ba
» AK Parti'den kritik 'af'
» AK Parti'de aday adaylı
»  AK Parti'de aday adaylı
»  AK Parti’de son gün
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
»  Başkan Erdoğan: 7 şeh
» Meclis'in yoğun mesaisi!
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Veli Tolu Karatay Belediy
» Trump’la masada 7 günd
» Cumhurbaşkanı Yardımc
» AK Parti'den bir ilke imz
» AK Parti 18 Kasım'da top
» CHP'li Öztürk Yılmaz:
» Kritik tarih! 18 Kasım'd
» "Konya davanın kalesi ve
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com